з 10:00 до 19:00
Привiт, малюк!
м. Лук' янівська,
вул. Половецька 49

Наші переваги

Різнобічна програма навчання

Малокомплектні
групи

Медичне страхування

П'ятиразове харчування

Вступ без екзаменів
до власної приватної школи

Мобільний додаток

3000 м. кв. безпечного розвитку

Найкращий дитячий майданчик в Києві

Нашi показники

7
Філій в Києвi та Одесi
699
Успішно вихованих дітей
273
Вихователів і педагогів
560
Занять в місяць по напрямкам
6
Рокiв в сферi дошкiльного виховання

Фотогалерея

Розклад дня
8:20
Зарядка
8:20
Зарядка
8:30
Сніданок
9:00
Ігри та вільний час
9:05
Комплексний
урок
9:40
Ланч
9:55
Комплексний
урок
10:30
Прогулянка на повітрі
12:00
Обід
12:30
Здоровий сон
15:00
Пробудження і гімнастика
15:15
Полуденок
15:30
Підготовка до занять
15:40
Комплексний
урок
16:15
Ігри та підготовка до занять
16:25
Комплексний
урок
17:00
Вечеря
17:30
Вечірня прогулянка
17:30
Вечірня прогулянка

Навчальна програма

Математика-
арифметика

Читання, писання, каліграфія

Заняття
з логопедом

Фізкультура

Шахматы

Математика дает не просто знания, а развивает особый стиль мышления. Эта наука предоставляет огромные потенциальные возможности для формирования интеллекта с детсадовского возраста. Терять время нельзя, важнейшие мыслительные логические структуры организовываются в 5-11 лет. Значит, упор на математику надо делать со старшей группы детсада. Но можно и раньше.
Успешность обучения ребёнка грамоте во многом определяется тем, насколько он хорошо владеет звуковой стороной речи, поскольку при помощи букв обозначаются звуки устной речи. Следовательно, для того чтобы усвоить буквы, необходимо очень чётко ориентироваться в звуках речи, уметь правильно их произносить.


Чем младше ребёнок, тем проще поддаются исправлению недостатки в каких-либо способностях. По статистике, 8–9% дошкольников имеют речевые нарушения. У 5% учащихся начальной школы диагностируются дефекты речи. Своевременное обращение к логопеду позволяет выявить проблему и создать оптимальную программу занятий. Речевые нарушения не должны становиться причиной неуверенности в себе или неуспеваемости в школе.


Физкультура в детском саду является одной из ключевых основ современного образовательного комплекса, которая позволяет обеспечить сохранение и укрепление здоровья воспитанников, удовлетворение физиологической потребности малышей в движении.
Шахматы дают возможность развития интеллекта в игровой форме. Игра будет развивать мышление, научит ребенка обобщать и сравнивать, делать выводы. Обучение игре в шахматы дает формирование таких нужных качеств, как усидчивость, внимательность и организованность.


Навчальна програма

Музика і вокал

Хореографія

Акторська майстерність

Постановка техніки мови

Англійська мова

Музика - це те, що супроводжує нас протягом усього життя, дарує нам радість, дозволяє сумувати і роздумувати ... Психологи стверджують, що музика благотворно впливає на психіку не тільки людини, а й тварини. Сьогодні багато батьків, намагаючись прищепити своїй дитині почуття прекрасного, відправляють його на заняття вокалом для дітей. Це правильний підхід до розвитку дитини, адже навчання дітей вокалу дуже корисне абсолютно для всіх.
Танець - це можливість зануритися в свій внутрішній світ і проявити свої справжні почуття і емоції. Заняття хореографією для дітей - це не тільки цікаве і приємне проведення часу для дитини, але і відмінний спосіб долучити його до прекрасного. За допомогою хореографії діти у віці від 3-5 років розвиваються не тільки фізично, а й емоційно. Крім того, вченими доведено, що уроки хореографії для дітей впливають на інтелектуальні здібності дитини.
Багато батьків замислюються про те, як виростити товариського і не скуту в собі дитину. Процес виховання - це нелегка робота, тому не завжди виходить те, що хотілося б. На допомогу батькам приходять дитячі сади, в яких дитина вчиться спілкуватися з однолітками і дорослими, вчиться комунікабельності та повазі до старших. Але «Happy Time» - це не просто дитячий сад, це справжня школа, в якій малюків готують до дорослого життя.
Без красивої розмовної мови дуже важко в майбутньому, тому в нашому дитячому садку проходять заняття з постановки мови. Вони допомагають дитині навчитися правильно розмовляти, що відіграє величезну роль у її майбутньому. Людина, яка вміє не тільки красиво мислити, а й говорити, викликає захоплення у оточуючих. На неї хочеться дивитися, її хочеться слухати.
Заняття англійською мовою для дітей необхідні кожному, сьогодні це знають всі. Батьки намагаються навчати своє чадо іноземнії мові з ранніх років. І, хочеться зауважити, що це правильне рішення, адже в такому віці діти все дається з інтересом. Фахівці вважають, що чим раніше відправити дитину на заняття з англійської мови, тим краще.
1
2
Харчування
Наш дієтолог, шеф-кухар і лікар розробили правильну систему харчування - це не тільки корисно, але й дуже смачно.

Вiдгуки батькiв

Відеоекскурсії

Залиште Ваш контактний номер телефону і наш адміністратор зв'яжеться з Вами

Записатись
в садок

* Залиште Ваш контактний номер телефону і наш адміністратор зв'яжеться з Вами
Вартiсть абонемента:

15 040*

грн/мiсяць

м. Лук' янівська,
вул. Половецька 49

067 137 78 78

Адреса садка

«Happy Time» - це ліцензований дитячий садочок, створений з душею і любов'ю для маленьких українців.

В цьому році в Києві з'явиться вже цілих два місця для щасливого дитинства, і на цьому команда «Happy Time» зупинятися не збирається!

Екологічно чиста зона, кваліфіковані вихователі, територія, що охороняється, п'ятиразове харчування, щоденний медичний огляд, загальнорозвиваюча програма навчання, творчі студії, і навіть контактний зоопарк - тут дитина відчуває себе комфортно, весело, затишно і безпечно.

«Happy Time» орієнтований на дбайливих батьків, які зацікавлені в комплексному різнобічному розвитку дітей: англійська мова, музика, вокал, хореографія, акторська майстерність, шахи, заняття з психологом, логопедом, аплікація, ліплення, малювання, кулінарія, читання, письмо, математика. Всі ці заняття дозволять дитині зростати і розвиватися в ногу з часом, і стати випускником повністю готовим до школи.

Про нас

Співзасновник мережі дитячих садочкiв «Happy Time»
Олена Орлова

Віртуальний тур